Турецьке тепло - килими Angora Hali

Турецьке тепло - килими Angora Hali

Турецьке тепло - килими Angora Hali

Коли ви уявляєте затишну і теплу кімнату, то обов'язковим її атрибутом буде килим. Постеливши килим в приміщенні ми вирішуємо відразу кілька завдань:
  • Теплоізоляція
  • Звукоізоляція
  • Зонування
  • Розставити акценти або збалансувати загальний колірний фон
Якщо вам потрібен якісний, практичний і стильний килим, то зверніть увагу на турецькі килими ручної роботи або машинного виробництва.
 

З історії турецького килима

 

Туреччина ще з 11 століття є лідером у виробництві килимів. Ще в 13 столітті турецькі кочівники ткали килими для утеплення своїх жител в нічний час. Традиції і технологія плетіння передавалась з покоління в покоління. Кожна наречена мала в своєму доданому мінімум один килим. На розвиток турецького килимарства вплинули майстри з інших країн близького сходу які емігрували до Туреччини в 15 столітті. Унікальний стиль турецьких килимів відомий у всіх куточках світу остаточно сформувався лише до 19 століття. Сьогодні килими виготовляються в більш ніж 750 турецьких селах. Експорт килимових виробів займає левову частку в економіки країни.
 
Існує кілька видів турецьких килимів:
  • Шеггі - килими з дуже довгим ворсом, до 7 сантиметрів.
  • Паласи - килими без ворсу.
  • Класичні турецькі килими.
 
Найзнаменитіші килими були виготовлені руками жінок з Анатолії. В даний час мода на килими зросла. Про це можна судити по збільшенню обсягів продажів килимів як в великих містах, так і в регіонах. Східні орнаменти прекрасно поєднуються з сучасним дизайном і привносять в інтер'єр яскраві контрасти. Щоб купити килим з Туреччини, не потрібно купувати квиток на літак в цю країну. Досить відкрити інтернет-браузер. Виробників безліч і в кожного з них є своя маленька історія успіху. Багато з них давно зарекомендували себе як відмінні постачальники. Ви можете купити килим Angora Hali у нас, однією з провідних турецьких фабрик.
 

Килими Angora Hali

 

Бренд Angora Hali дітище сім'ї Шіведіньлі. Бізнес родини починався з плетіння домашніх килимів потім розширився і продовжився за допомогою одномісних і двомісних човникових ткацьких верстатів і машинного ткацтва. Зупинивши на деякий час виробництво килимів, сім'я торгувала шерстяною пряжею. Маючи величезний досвід і використовуючи інноваційні технології в 2001 році родина Шіведіньлі представила марку Angora Hali.
 
Сучасний підхід і використання передових технологій є основною рисою компанії. Сьогодні компанією управляє молодий колектив, який характеризує себе як людей допитливих і видатних. Персонал компанії вивів її на провідні місця на внутрішніх і зарубіжних ринках. Виробництво, яке починалося з 750 000 кв. метрів продукції на рік в 2001, на сьогоднішній день досягла рівня 3 500 000 кв. метрів килимових покриттів в рік. Виробничі приміщення компанії займають площу в 35 000 кв. метрів на яких трудяться 400 співробітників. Компанія Angora hali серйозно підходить до впровадження творчих ідей в розвитку килимового сектора і розширює асортимент своєї продукції що сприяє значному поширенню їх продукції. Співробітники компанії підтримують лідируючий статус в секторі килимарства за допомогою новаторського та інноваційного сервісу, спрямованого на задоволення потреб клієнтів і постачальників. На ринку фабрика Angora Hali представлена ​​кілька колекцій виконання килимів.
 
Це полотна, витримані в однотонних, пастельних тонах. Великою популярністю користуються дизайнерські вироби з рельєфним малюнком. Килими цієї турецької фабрики відрізняються унікальним екологічним складом ворсу: бамбукова віскоза, шерсть і джут. Злегка приглушені тони класичних і сучасних дизайнів з легкої ноткою вінтажності додадуть інтер'єру східного колориту. Це дозволяє килимах вписатися в будь-який стиль інтер'єру.