Вибір килима. Поради професіоналів

Вибір килима. Поради професіоналів

Вибір килима. Поради професіоналів

Купити килим для дому, часто виявляється більш складним завданням, ніж це може здатися на перший погляд. І справа не тільки в величезному виборі, але в певних технічних моментах. Тому варто прислухатися до порад кращих фахівців, які підкажуть вам як зробити вибір правильно.
 
Виробники килимових виробів, як правило, роблять ставку на якість своєї продукції. Однак, як показала практика, один і той же килим в різних умовах служить по-різному. У деяких він може використовуватися 10 років і більше, в інших - вже через 2-3 роки вимагає заміни. І, як виявляється, справа не в якості килима або килимового покриття, а те, чи правильно його підібрали для даного приміщення.
 
Отже, порада перша. Ще до того, як ви вирушите на пошуки килима, уважно придивіться до приміщення, для якого він призначений. Перше, на що варто звернути увагу - це вологість. Якщо рівень підвищений - однозначно не варто розглядати варіант покупки килима з натуральної вовни і придивитися до виробів з акрилу або поліпропілену.
 
Порада друга. Обов'язково приймайте до уваги підлогове покриття. Для підлог, які викладені плиткою, покриті лінолеумом або досить слизьким ламінатом варто підібрати килим на прогумованої або латексній основі. Це забезпечить надійну фіксацію на поверхні і допоможе уникнути ризику падінь вам і членам вашої сім'ї. Інший варіант - килими високої щільності. З-за щільного ворсу їх вага зазвичай більше, ніж у інших, тому вони не ковзають. Також розумно їх використовувати в прохолодних приміщеннях і там, де потрібна більш висока шумоізоляція.
 
Порада третя. Чистка килима відноситься до одного з видів експлуатаційного навантаження. Тому занадто часта і ретельне прибирання може швидко провести до протираниям і осипання ворсу. Тому, якщо у вас в будинку є пухнасті домашні улюбленці, варто подумати над придбанням безворсового килима. З такої поверхні набагато простіше прибирати шерсть тварин, тому прослужать вони в 3-4 довше ніж звичайні килими з ворсом.
 
Порада четверта. З особливою увагою поставтеся до вибору килима в дитячу. Важливо не просто підібрати гарний малюнок і потрібний розмір - враховуйте, що килим також може становити небезпеку для дитини. Переконайтеся, що килим буде надійно зафіксований на поверхні підлоги, щоб під час рухливих ігор не послизнувся і не впав.
 
Використовуючи такі прості рекомендації, ви витратите набагато менше часу на пошуки відповідного килимового виробу, уникнете зайвих витрат і будете насолоджуватися комфортом у домі довгі роки.