Догляд за килимами з віскози

Догляд за килимами з віскози
Килими з віскози є одними з найпопулярніших. Їх можна зустріти у великій кількості приміщень. Адже віскозне килими не викликають алергічних реакцій і електризації. Крім того, такі килими мають розмаїттям кольорів і орнаментів.
 

Як продовжити життя віскозним килимах

 

Незважаючи на красу килимів з віскози у них є істотних недолік - догляд. Килими такого типу зроблені з натуральних матеріалів, а значить добре піддаються практично всьому. Особливо воді і сонячного світла.
 
Справа в тому, що віскоза добре вбирає вологу, але ось сохне вона значно довго, а це негативно позначається на зовнішньому вигляді і терміні служби килимового виробу.
 
Також віскозне килими краще не розташовувати в кімнатах з великою кількістю сонячного кольору, так як поєднання натуральних вовни і фарб не витримують сонячне світло і вигоряють.
 
Проте не варто боятися купити килими в Києві з віскози, так як є декілька хитрощів, які допоможуть без зусиль зберегти килимове покриття в первозданному вигляді.
 
Щоб зберегти килим з віскози рівно таким, яким він був при покупці необхідно дотримуватися наступних правил:
 
➦ Відмовитися від вологого прибирання;
 
➦ Як вже говорилося раніше килими з віскози добре вбирають вологу, але погано на неї реагують. Може навіть з'явитися неприємний запах цвілі;
 
➦ Відмовитися від миючих засобів, які містять луги. Адже вона руйнує волокна килима;
 
➦ Чи не терти килим. Ворсинки віскозних килимів дуже чутливі, тому треба намагатися не порушувати їх структуру і проводити чистку тільки у напрямку ворсу;
 
➦ Чи не позбуватися від пилу улюбленим бабусиним способом. Є у вигляді вибивання килима. Так ви порушите структуру вироби і килимове покриття втратить свій гарний вигляд;
 
➦ Виключити чистку відбілювачем, який містить спеціалізований кисень. Він не тільки руйнує волокна, але і сприяє появі жовтого відтінку;
 
 
Ми вже з'ясували найголовніші правила по догляду за килимовими виробами з віскози. Але хочемо згадати ще кілька Лайфхак, які допоможуть зберегти первинний вигляд вискозного килима:
 
•  Періодично змінювати положення;
 
•  Так ви зможете уникнути вигоряння окремих частин килима і появи вм'ятин;
 
•  Якщо на килим випадково потрапила якась рідина, то краще за все дуже швидко промокнути місце м'якою серветкою;
 
•  При попаданні на килим якихось фарб або предметів, які мають барвник властивість найкраще не займатися
   самоочищенням і звернутися до професіоналів, які працюють в хімчистках;
 
 
В цілому віскозне килими складні у прибиранні, але неймовірно красиві і можна їх розташувати в будь-якому, навіть самому складному дизайні завдяки різноманітності їх асортименту.
 

Килим з віскози - Повсякденна чистка та догляд 

 
Віскозний килим вимагає чистки практично кожен день. Адже тільки так може зберегти первозданний вигляд килимового виробу. 
 
1. Якщо ви збираєтеся чистити килим, то краще за все користуватися м'якими матеріалами. Наприклад, насадка пилососа обов'язково повинна бути з ворсинками, але максимально м'якими.
 
Не рекомендується підмітати килим з віскози звичайної статевої щіткою.
 
2. Прибирання килима за допомогою пилососа повинна відбуватися з двох сторін і у напрямку ворсу.
 
3. Якщо ви зважилися помити підлогу під килимом, то краще дочекатися їх повного висихання. Так як віскозне килими легко вберуть вологу, навіть зі зворотного боку.
 
Крім того, віскозне килими слід раз в три місяці віддавати в спеціалізовану хімчистку. Там проводиться спеціальний комплекс засобів і обробка, яка допомагає збільш термін служби килима.