Рогожка - це практичні безворсові килими

Рогожка - це практичні безворсові килими

Якщо ви не хочете використовувати в своєму інтер'єрі синтетичні килими, то рогожка стане для вас чудовою альтернативою. Рогожка – підлогове покриття, яке не має ворсу і виконано з природних рослинних волокон. В інтернет-магазині "Килимове Місто" представлений великий вибір цих килимів.Вироби різняться по своїй геометрії і розмірів, ви можете придбати рогожку, як килим, а також використовувати її в якості килимового покриття на всю підлогу.

Циновки в'яжуть на спеціальних машинах або в ручну, вони легкі у виробництві, тому мають невисоку вартість. При виготовленні даного виробу не використовуються хімічні речовини, тому вони не викликають алергічних реакцій і ідеально підходять для використання в приміщеннях з тваринами і дитячих кімнатах. Крім того, рогожка не вибаглива у догляді і має високий термін експлуатації.

Зазвичай килимові покриття такого типу виготовляють в рулонах. Завдяки цій особливості, кожен покупець килимового покриття рогожка, купити виріб може будь-якої необхідної форми і розмірів. Щоб в подальшому не ставалося растрепывание, а виріб не ковзало по підлозі, його підшивають краї бавовною або латексом. Колірна гамма рогожки не сильно відрізняється, зазвичай це природні кольори, які ідеально підходять до будь-якого дизайну.

Види циновок і їх особливості

Для виготовлення циновок застосовуються різні натуральні матеріали, які повністю відрізняються від тих, що використовують, виробляючи килими з синтетики. Кожен з цих матеріалів має ряд своїх особливостей і переваг. На сучасному ринку килимових покриттів представлені такі види рогожок:

- лляні циновки. Мають приємну і м'яку на дотик структуру, але, на жаль, недовговічні.

- рогожки з джуту. Вироби з джуту мають високу зносостійкість і практичність. Вони стануть відмінним варіантом для розміщення в місцях великого скупчення людей.

- вироби з волокна кокоса або койра. Цей матеріал добре протистоїть вологості і володіє легкістю у догляді.

- рогожка з водоростей. При виготовленні такого виду покриття на підлогу використовують морські водорості. При покупці особливу увагу приділіть аромату вироби, воно повинно пахнути морською сіллю.

- рисові рогожки. Дана рогожка плететься з рисових стеблинок, вона дуже тонка і має м'яку шовковисту поверхню. Одне з найважливіших переваг

– приємний аромат. - циновки з сизалю. Такі вироби володіють красивим зовнішнім виглядом, вони стійкі до деформації і мають приємну структуру.

- рогожка з тростини. Таке підлогове покриття володіє підвищеною жорсткістю і міцністю.