Сучасні ідеї як прикрасити Ваш інтер'єр килимом

Сучасні ідеї як прикрасити Ваш інтер'єр килимом
В наші дні килим це не просто спосіб зігрітися і утеплити будинок, тепер це слово набуло набагато більший сенс. За допомогою такого виробу можна додати будинку чарівність, затишок, вишуканість або ж, навпаки, зробити приміщення строгим, все залежить від висоти польоту вашої фантазії і фінансового бюджету. Все частіше можна помітити, що традиційні та так полюбилися нам східні мотиви, завитки і візерунки на килимах стають менш затребуваними. В сучасній моді немає якогось універсального напряму, задумки бувають цікавими, нестандартними і навіть дивними. Тому підходити до вибору варто акуратно і продумувати майбутній інтер'єр повністю заздалегідь.

Поширені стилі в інтер'єрах

Кожному стилю в інтер'єрі притаманні свої особливості, тому й килими слід підбирати в тему. Класика завжди актуальна, в ній поєднуються елементи стилю бароко і уловлюються французькі мотиви.
 
Скандинавські дизайни характеризуються лаконічністю, простотою, навіть трохи грубістю. Виконуються зазвичай в світлий і легких тонах.
 
Сучасний хай тек як йому властиво дуже суворий, одноцветен, або з чіткими геометричними фігурами, тут ви ніколи не побачите різнокольорових вензелів і завитків. Головне правило цього стилю - мінімалізм у всьому, в кольорі, в узорах і навіть в довжині ворсу.
 
Модерну в інтер'єрі властива простота і стриманість, малюнок повинен бути авангардним, або відсутні взагалі.
 
Килими в еклектичних рішеннях можуть бути дуже різними, кольорові гами цікавими і такими, що запам'ятовуються. А ось етнічних мотивів ви не знайдете, навпаки, буде вільний сучасний варіант виконання.
 
Стиль кантрі як би нагадує нам про природу, про її природності і натуральності, щоб підкреслити такий стиль в інтер'єрі можна купити килим, виконаний з урахуванням особливостей стилю. Тут переважають м'які, приємні елементи декору. Виконання може бути в клаптикової техніки або пов'язаними, що надає деяку недбалість.
 
Якщо ви бачите на килимі слона- будьте впевнені, що перед вами виріб в індійському стилі, адже слони в Індії є священними тваринами. Також можуть спостерігатися дрібні стилізовані візерунки та обов'язково насичений яскравий колір.
 
Японські або китайські килими з образами чудових птахів або чарівної і привабливою квітучою сакурою поєднують в собі витонченість і розкіш, так що ними сміливо можна прикрашати навіть стіни.
 
Африка в інтер'єрі характеризується строгими обрисами фігур, яскравістю і завжди будуть привертати увагу ваших гостей.
 
Крім певних чітко простежуються стилів існують і килими з малюнками, тут варіантів настільки багато, що якщо перераховувати всі, то і дня не вистачить. У дитячу чудово підійдуть зображення звірів, пташок, мультяшних героїв, а також карти світу, географічні пам'ятки або машини для підлітків. У вітальню або спальню підійдуть спокійні зображення: геометричні фігури, квіткові орнаменти і серйозні сюжети. Форма покриттів теж досить різноманітна, наприклад, вибираючи відповідні за формою світильники і люстри, можна цікаво підкреслити овальні і круглі килими, вони відмінно виглядають у великих просторах, привертаючи до себе всіляку увагу. Довжина ворсу також може бути як короткою, так і довгою, тому варто заздалегідь продумати де килим буде розташовуватися.
 
Як бачите, варіантів безліч, потрібно лише чітко оцінити свої переваги, стиль вашого інтер'єру і призначення килима, який ви плануєте придбати, кожній кімнаті підійде різний варіант покриття. З огляду на постійне зростання попиту на сучасні килимові покриття, виробництво не стоїть на місці, щодня випускаються нові моделі, щоб кожен залишився задоволений запропонованим асортиментом.