Сучасні килими

Сучасні килими

Хочете незвичайний килим? Допоможемо підібрати!

 

Сучасна мода не знає кордонів в своєму розвитку і це торкнулося навіть килими. Стереотипи малюють нам велике коричневе виріб з щільним ворсом, що прикрашає стіну або підлогу. Однак це давно кануло в минуле. Ритм в 21 столітті диктує свої правила. Змінилася технологія виробництва, тканину, фурнітура та, звичайно ж, дизайн. Сучасний килим - це стильна прикраса будь-якого інтер'єру. Його форми можуть варіюватися від квадратних до круглих або багатокутних. Немає обмежень і в забарвленні: нікого не здивуєш стандартними кавовими відтінками, вся увага прикута до екстраординарних рішень. Змінився і функціонал: крім знайомої нам звукоізоляції і збереження тепла, нині це необхідне покриття для підлоги в будь-якому будинку.

 

 
 
 

Своєрідні види килимів

 

  1. Килими на стіну. Один з найпопулярніших варіантів. Він може стати елегантним прикрасою вашої кімнати, якщо правильно підібрати забарвлення і орнамент. Для створення атмосфери розкоші спробуйте відтворити перський стиль. Їх вовняні килими з цікавим національним орнаментом не залишать байдужим. Щоб такий килим купити зі знижкою , потрібно уважно придивитися до асортименту. Як варіант можна використовувати кольорове полотно на всю стіну - це оптимальне рішення для студії, невеликої спальні або євро-вітальні. Цікаво виглядає комбінація яскравих кольорів з етноузором.
  2. Килими-ікони і килими-картини. Ікона завжди була і буде відповідним і приємним подарунком для будь-якої сім'ї. Такі роботи не дешеві, але вони виправдовують свою вартість. Якісна робота часом мало відрізнити від самого твору.
  3. Акрилові килими. Один з найпоширеніших варіантів для алергіків. Матеріал відомий своєю довговічністю і міцністю, не втрачаючи при цьому відмінні теплоізоляційні властивості. Ви можете підібрати будь-яку легкотравну довжину ворсу. Якщо набридли традиційні форми - можна замовити в формі тварин, квітів або фігур.
  4. Шовкові килими. Цей легкий і ніжний матеріал стане незвичайним доповненням у вашому домі. Вони яскраво переливаються на кольором і одним лише своїм виглядом демонструють розкіш, тепло і затишок. Відомі своєю високою щільністю іранські килими гарантують точну промальовування візерунка аж до найдрібніших деталей. Вони мають порівняно невелику вагу, проте гарантуючи довгий термін служби. Розміри також можна підібрати індивідуально. Цінителям Сходу сподобається поєднання шовку з віскозою, бавовною або вовною. Цей варіант ідеальний для літа, а на зиму догляньте моделі з більш довгим ворсом.
  5. Дітям будуть цікаві килимки з малюнками тварин або чудовими малюнками. Як  варіант подивіться полотна у вигляді пазлів або з об'ємними деталями - на них можна зобразити повномасштабну картину. Цікаво буде виглядати і неправильна форма в центрі кімнати. Хлопчикам буде цікавий килим у вигляді футбольного поля, а для дівчинки - квіткова поляна. Намагайтеся не брати довгий ворс - буде простіше прибирати, а малюкам легше навчитися ходити.
 
У будинках з новими плануваннями частіше зустрічаються велика кухня і вітальня, так що постарайтеся не помилитися з розміром - краще більше, ніж менше. У разі, коли в родині двоє і більше дітей, а може бути ще бабусі й дідусі часто заглядають, найкомфортнішим буде придбання двометрового килима. Тут ви зможете збиратися всі разом і ніхто не залишиться на холодній підлозі - місця вистачить усім.