Килими Карат

Килими Карат

Килим в інтер'єрі: я вибираю затишок

Поняття «Килим» в простому вживанні цього слова має на увазі всі види тканих підлогових покриттів. Людство століттями охоче використовувало килими в інтер'єрах. У стародавні часи ними застеляли підлоги, завішували стіни в хатинах і чумах. Згадайте, як популярні були килими в середині XX століття. Не було квартири або будинку де б на стіні не висів килим. За килимами закріпилася дві основні функції збереження тепла та ефектне прикраса житла. З поява безлічі сучасних утеплювачів призначення килима як головного теплоізоляційного матеріалу пішло на другий план. Ми стали купувати килими і прикрашати ними наші будинки більше з естетичних міркувань. Сьогодні килим - це стильний аксесуар. Однак його функції збереження тепла залишаються актуальними, особливо в спальні, дитячої. В Європейських країнах і на стародавньому Сході килими вважалися предметом розкоші і були далеко не всім по кишені. Прогрес не стоїть на місці. Згодом їх стали виготовляти машинним спосіб - килими, буквально ринули в маси і заполонили будинки і квартири. Склад килимових покриттів так само зазнав істотних змін. На зміну натуральним шовку, вовни прийшли практичні синтетичні матеріали.

 

Ковры Карат — достойные наследники ковровых традиций

 

Если вы хотите купить ковер на пол в Украине — вам повезло. Давайте познакомимся с лидером коврового рынка Украины, не уступающим мировым брендам — Karat Carpet (Карат).
В арсенале производителя более:

3000 дизайнерских ковровых решений;

40 коллекций ковров;

50 стран, в которые производятся поставки;

25 лет работы на рынке.

Высокое качество украинских ковров Карат не уступает мировому качеству и тенденциям ковровой моды. Ассортимент настолько широк, что вы с легкостью сделает свой выбор ковра этого бренда. 
Отечественные производители вполне могут идти на равных с мировыми изготовителями. Украинские ковры сегодня совместили в себе оптимальное сочетание цена — качество.
 

При выборе ковра вам помогут наши советы: 

 

  1. Вы решили отдать свое предпочтение ковру из натуральной шерсти? Помните — ковер из натуральной шерсти не должен пахнуть бараном! Шерсть в обязательном порядке должна пройти специальную обработку. Задумайтесь. Если вы или члены вашей семьи склонны к аллергии – отдайте предпочтение синтетическому волокну.
  2. Выбирайте светлый тон ковра для небольших комнат, они визуально расширят пространство. Оптимальным будет, если от стен до ковра вам удастся сохранить свободное пространство в пределах 20-30 см.
  3. В доме живут маленькие дети — купите безворсовый ковер или с коротким ворсом — уборка станет проще, в спальню можно постелить ковер с длинным ворсом — будет теплее, выберите ковер на прорезиненной основе для коридора — защитите напольное покрытие от излишней влаги.
  4. Приділяйте належну увагу прибиранню. Мінімум 1-2 рази в тиждень необхідно пилососити килим, бажано з обох сторін. Хоча б раз на півроку віддавайте килим на глибоку чистку. Вологе прибирання допускається, якщо виникла необхідність видалити забруднення, вивести пляму.

Вашій новому килиму буде затишніше на підлозі. Часи, коли килими живописно прикрашали всі стіни в квартирі давно в минулому. Звичайно, якщо ви стали володарем шовкового перського килима, тоді, звичайно, сміливо помістіть його на стіну - таким розкішним атрибутом в інтер'єрі рідко хто може похвалитися.

Якщо хочете додати в свій будинок затишок, тепло і м'якості - купіть килим . Килиму бути в кожному домі! Це не тільки стильний аксесуар - це показник вашого смаку, стилю, можливість розбавити інтер'єр яскравими фарбами.