Кольорові килими в декорі інтер'єру
Килим - довгострокова покупка, тому до його вибору варто підходити дуже ретельно, щоб не пошкодувати про витрачені даремно засобах на наступний сезон. Якщо інтер'єр Вашого будинку витриманий в спокійному стилі, то не варто вибирати яскраві кольори, а якщо Ви по життю любитель екстравагантності, то віддавайте перевагу килимах з яскравим орнаментом або забарвленням. У фірм, що спеціалізуються на продажу килимових покриттів є каталог, в якому Ви зможете підібрати колір, форму, розмір килима, а також є в каталозі готові варіанти килимів від місцевих виробників. Варіант кольорової палітри великий - від приглушених пастельних тонів до самих яскравих і насичених кольорів.
Таким же чином йде справа і з вибором малюнка на майбутньому килимі. У століття сучасних технологій на покритті можна зобразити все, що побажаєте, будь-які геометричні фігури, і навіть справжні малюнки. Якщо Ви любитель класики, то відмінно підійдуть килими з ефектом плавного «градієнта». Однак, від різноманіття вибору, можна забути про те, що в кімнаті устоявся певний інтер'єр і вибрати варіант, який не підійде до меблів або улюбленим штор.
Вибирайте килимове покриття, яке буде поєднуватися з основними деталями дизайну приміщення: меблі, фіранки. Не варто вибирати килим в тон підлогового покриття, в цьому випадку килим загубиться.
Як підібрати килим до інтер'єру вітальні
І все-таки, найпочесніше місце серед кімнат завжди займає вітальня. Саме в ній, практично, у кожній сім'ї знаходиться килим або килимове покриття. Особливо, якщо вітальня суміщена з кухнею, то вдало підібраний килим дозволяє грамотно зонувати простір і зробити акцент саме на вітальні. Незалежно від того, в яку кімнату Ви вибираєте килим, варто пам'ятати про сполучуваність розмірів і форми покриття з елементами інтер'єру. Якщо говорити про орнаменті килима, то його можна пов'язати з невеликими прикрасами інтер'єру, наприклад, з диванними подушками або кольором оббивки дивана, а також з шпалерами і фіранками. В інтер'єрі найважливіше - гармонія елементів, і тоді килим прослужить Вам довгу службу.
Вибирайте килим не тільки за зовнішніми ознаками, а й звертайте увагу на матеріал покриття, оскільки багато матеріалів, типу вовни, бувають алергенними. Також варто спиратися на критерій практичності, оскільки килимове покриття - річ масивна і дорога. Гарне покриття повинне бути щільним, ворсинки повинні бути настільки близько один до одного, щоб при відгині краю не було видно основу покриття. Якщо ворс не густо, то килим дуже скоро втратить свій зовнішній вигляд і швидко забрудниться.
Вибираючи килим, перед тим як купити килим у Києві , не варто прислухатися до модних віянь, оскільки мода мінлива і дуже динамічна. Що неактуально сьогодні буде на піку завтра. Прислухайтеся до своєї думки, головне, щоб, побачивши килим, Ви зрозуміли, що це той самий, який зробить домашню обстановку затишніше.
Як підібрати килим до інтер'єру
Не варто купувати килимове покриття, в наступних випадках:
- Виріб має різкими хімічними і неприємними запахами
- Іменний килим ручної роботи повинен містити автограф автора. Щоб не стати жертвою неякісної дешевої підробки, зверніть увагу на те, що лицьова сторона повинна збігатися з виворітного
- Якщо через кілька днів після покупки з покриття рясно випадають ворсинки - це ненормально
- Килим повинен бути в міру важким і при цьому максимально зручним в чищенні
Вибір килимового покриття - справа непроста, але впоратися з ним можливо, якщо виникли труднощі, то завжди можна звернутися по допомогу до фахівців. Вам допоможуть консультанти інтернет - магазину. Зателефонуйте на гарячу лінію самі або замовте дзвінок фахівця безкоштовно.