Якісні акрилові килимові доріжки за доступною ціною

Якісні акрилові килимові доріжки за доступною ціною

Якщо ви хочете придбати килимову доріжку в інтернет-магазині "Килимове Місто" за своєю структурою і складом нагадує вовняну, вам ідеально підійде килимова доріжка з акрилу. Акрилові нитки, з яких виготовляються доріжки, за своїм зовнішнім виглядом і властивостями нагадують шерсть. Такі доріжки м'які, податливі і не сильно зношуються. До того ж вони чудово піддаються фарбуванню, що істотно розширює різноманітність їх колірного оформлення. Килимове покриття часто декорується особливими візерунками, які здатні візуально розширити або подовжити приміщення. Віддавши перевагу такого виробу, ви обов'язково прикрасите свій інтер'єр і додасте йому вишуканості та індивідуальності.

Переваги акрилових доріжок

Акрилова килимова доріжка володіє великою кількістю переваг. Будучи повноцінною заміною вовняної доріжки, підлогове покриття з акрилу має приємну і м'яку на дотик структуру. Акрилова нитка, з якої в'яжеться виріб, є синтетичним матеріалом, тому така килимова доріжка не буде гнити і вицвітати від впливу сонячних променів. Багато виробників просочують доріжки з акрилу захисним складом. Спеціальна речовина наділяє килимову доріжку водовідштовхувальними властивостями. Килимові доріжки з акрилу мають великий термін експлуатації. Вони не піддаються впливу різних температур і зберігають свою первинну форму надовго.
Одна з найважливіших особливостей килимового покриття з акрилу – це його повна антиалергенність. Виріб ідеально підійде для людей з алергією на шерсть і інші натуральні матеріали.
Зазвичай килимова доріжка з акрилу виготовляється в рулоні. Це дуже зручно. Кожен покупець може придбати виріб йому необхідної довжини у відповідності зі своїми побажаннями. Стандартна ширина виробу варіюється і досягає 3 метрів. У випадку, коли вам необхідно виріб іншої геометрії, ви можете скористатися послугами майстра, який вручну виготовить доріжку. Однак варто враховувати, що елітна килимова доріжка буде коштувати на порядок дорожче.
Якщо говорити про недоліки акрилу, то це скочування в катиші і необхідність ретельного прибирання. Але не варто переживати, прибирання килимових доріжок з акрилу не вимагає величезних сил і тимчасових витрат. Вони легко піддаються чищенню миючими засобами. Щоб зберегти такого виробу первісний вигляд достатньо просто регулярно пилососити покриття.
  •  
  •