Як зробити вибір килима в дитячу кімнату

Як зробити вибір килима в дитячу кімнату
При декоруванні дитячої кімнати у більшості батьків виникає питання, чи варто стелити дитячі килими? Відповідь однозначна - звичайно варто. Адже добре підібране килимове виріб здатний не тільки надати дитячої теплоти і затишку, але і забезпечити її додатковим теплом і звукоізоляцією. І, якщо до шести-семи місяців дитячий килимок для дитинки не є найважливішим елементом приміщення, то з моменту, як тільки малюк починає повзати, наявність килимового покриття просто необхідно. Адже повзати і ходити по м'якому теплому килиму набагато корисніше, ніж по холодному гладкому ламінату або паркету. Більш того, в разі падінь, які неминучі під час навчання ходьбі, м'яка ворсиста текстура килима захистів ваше малюка від пошкоджень.
 

На що варто звернути увагу при виборі килима для дитячої кімнати

Вибираючи килими в дитячу кімнату, дуже важливо уважно вивчити їх склад. Різні матеріали мають різну структуру і характеристики. Сьогодні на ринку килимовій продукції широко представлені два типи виробів. Це килими з натуральних матеріалів і килими «Синтетика». Вирішуючи, яким дитячому килиму віддати перевагу, зверніть увагу на наступні характеристики.
 
Екологічність і нешкідливість сировини, використовуваного при в'язанні килима. Безумовно, найкращими характеристиками володіють вироби з натуральних матеріалів. Вони виготовляються з природної сировини і повністю безпечні для вашого чада. Однак, перед покупкою з вовни, обов'язково перевірте, чи немає у дитини на неї алергії. Якщо є, то вам підійдуть дитячі килимки з синтетичних волокон.
 
Практичність у використанні і легкість в чищенні поверхні виробу. З цієї точки зору більш вигідно купувати килимову продукцію зі штучних матеріалів. Сучасні інноваційні технології виробництва, дозволяють виготовляти килимові вироби з високими експлуатаційними характеристиками. Такі покриття для підлоги протистоять забрудненню, легко чистяться і стираються.
 
Комфорт і безпеку. Вивчаючи матеріал, з якого пов'язаний килим, поцікавтеся, якої висоти ворс, чи є він, чи володіє достатньою м'якістю. Більшу частину свого дитинства діти проводять на підлозі. Подбайте про те, щоб проведення часу вашого малюка було наповнене затишком і турботою.
 
Вартість килимового покриття. Зазвичай, чим вище якість килима, тим більше його вартість, тому не варто економити при виборі вироби. Але завжди враховуйте той факт, що рано чи пізно ваша дитина подорослішає, а значить, дитяче підлогове покриття стане непотрібним. Не варто сильно переплачувати, а потім використовувати такий килим все життя, шкодуючи витрачені кошти.
 
Колір і дизайн. Килим в дитячу повинен ідеально підходити під інтер'єр і загальну атмосферу кімнати вашої дитини. Він повинен подобається малюкові і викликати у нього інтерес.