Про компанію

 
Команда компанії "Килимове місто" вже багато років натхненно працює в сфері килимових виробів. Першочергова задача в цій роботі - підібрати килимовий виріб, який задовольнить всі вимоги нашого клієнта в момент покупки і не розочарує якістю при його використанні. Для цього наші менеджери регулярно відвідують виставки килимових виробів, стежать за модними тенденціями і нововведеннями в технології виготовлення килимів. Такий аналіз допомагає нам представляти для Вас продукцію високої якості і відповідати всім запитам сучасних покупців.
 
Компанія "Килимове місто" співпрацює з великою кількістю європейських фабрик, продукція яких зарекомендувала себе на килимовому ринку, як високоякісна та зносостійка. Вся продукція, яку ми представляємо, має сертифікат якості.
 
Хочемо зазначити, наші програмісти працюють над тим, щоб інтернет магазин "Килимове місто" був максимально зручним для Вас і включав всі останні функції, які в наш час необхідні для онлайн вибору / покупки товару.
 
Шановні клієнти, щоб ліквідувати всі дискомфортні ситуації, ми в розділі Контакти створили рубрику "Написати нам", де є можливість залишити побажання чи скаргу непосредствено безпосередньо у відділ керівництва. Це дає можливість мати зворотний зв'язок керівників з кожним клієнтом.
 
Для нас вкрай важливо, щоб наша продукція довгий час наповнювала будь-яке Ваше приміщення комфортом і розкішшю, а наш сервіс залишав лише приємні спогади.
 
Дякуємо Вам за проявлений інтерес до нашої компанії! Бажаємо Вам приємних покупок!