Міфи про килими

Міфи про килими
 
Здавалося б, які міфи про килимах можуть бути в наш час? Але вони існують, а ми допоможемо вам розібратися в них, щоб при покупці килима, ви керувалися достовірною інформацією і не мали на найменших сумнівів у правильності свого вибору.
 

Основні заблудження з приводу килимів

 

1.  Килими не модні і не актуальні в сучасному світі, вони пережиток минулого.
 
Такі міфи поширюють люди, які не мають ні найменшого уявлення про те, наскільки далеко пішли технології з виробництва килимів. Їх стилі, дизайн, забарвлення, форми і структури настільки різноманітні, що можуть прикрасити інтер'єр найвишуканішого покупця і впишуться в самий унікальний ремонт.   
 
2.  Килими є мішками.
 
І незважаючи на те, що це правда тільки в тому випадку, якщо ви не доглядаєте за ними належним чином. Так, поверхня килимів затримує на собі пил, але пилу на них осідає не більше ніж на гладких поверхнях. Прості способи збирання (пилососом, вологою мийкою) дозволяють продовжити термін експлуатації килимів, а ваш будинок зробити чистим, затишним і теплим.
 
3.  Килими - це цвіль і грибок.
 
У продовженні до попереднього міфу додамо, що тільки в сирих приміщеннях з поганою вентиляцією це міф стане правдою. А вже якщо є цвіль на килимі, значить вона є і навколо нього і потрібно зрозуміти, що це не місце для килима, але і для людини.
 
4.  Килими не варто вішати на стіну.
 
Звичайно, килими, які призначені для підлоги, не потрібно вішати на стіну. А ось спеціальний скульптурний килим, прикрасить ваш інтер'єр, стане його родзинкою і буде викликати захват у ваших гостей.
 
5.  Варто віддавати перевагу імпортним килимах.
 
Цей міф також надуманий, так як сучасні технології, які використовують вітчизняні виробники, дозволяють виготовляти килимові вироби вищої якості. Килими українських форм приємно здивують вас широким вибором дизайну і доступними цінами. 
 
6.  Килим не потрібен в дитячій кімнаті.
 
З цим міфом хочеться посперечатися окремо. Килим в дитячій служить не тільки прикрасою, скільки несе в собі корисну функцію. Сучасні килими для дитячих кімнат проходять спеціальну сертифікацію, вони гіпоалергенні, яскраві, практичні і зроблять гри в дитячій цікавіше і безпечніше.
 
7.  Не варто купувати килими через інтернет магазини.
 
Але ж килим це такий же товар, як і всі інші, які ви вибираєте і замовляєте через інтернет. Купівля через всесвітню мережу має безліч переваг:

 
  • ви можете вибрати килим в будь-який зручний для вас час

 

  • ви можете подивитися асортимент різних магазинів, не покидаючи вашого будинку

 

  • ви можете порівняти ціни і зробити вибір, покладаючись на відгуки інших покупців

 

  • ви можете задати фільтр вибору і не відволікатися на інші моделі
 

 

Асортимент килимів в інтернет-магазині "Килимове Місто"

 
Ми постаралися розвіяти всі відомі нам міфи про килимах. Сподіваємося, що нам це вдалося і у вас не залишилося ніяких сумнівів в тому, що ваш вибір буде максимально вірним. У нашому інтернет-магазині ви можете купити килим на підлогу  і не тільки. У нас в асортименті:
 

синтетичні килими;

 

акрилові килими;

 

дитячі килими;

 

вовняні килими;

 

шовкові килими;

 

іранські килими;

 

килими з віскози;

 

килими на стіну;

 

циновка;

 

шаггі (ворсисті);

 

високощільні килими.

 

Отже, вибирайте, робіть замовлення, купуйте, а ми надамо вам безкоштовну доставку по всій території України. У вас буде 14 днів для повернення товару, щоб придивитися і прийняти остаточне рішення. Ми гарантуємо вам високу якість і найнижчі ціни серед конкурентів.