"Правильний" килимок для ванної кімнати

"Правильний" килимок для ванної кімнати

"Правильний" килимок для ванної кімнати

Традиційно для обробки ванних кімнат використовується керамічна плитка. Це якісний, довговічний і практичний матеріал. Він гігієнічний, простий у догляді, його не складно утримувати в чистоті. Але, на жаль, при всіх своїх перевагах, плитка має слизьку поверхню. Тому при попаданні на неї води легко посковзнутися.
 
Статистика свідчить про те, що в цих випадках далеко не завжди вдається легкими забоями. Часто відбуваються переломи і навіть більш серйозні травми. Уберегти себе і своїх близьких від таких неприємностей досить просто. Достатньо купити якісний килимок для ванної кімнати.
 
Це має бути якісний виріб на латексній або гумовій основі, яка надійно фіксується на слизькій поверхні плитки. Ворс зазвичай виготовляють з натуральних матеріалів, які добре вбирають надлишок вологи.
 
На що варто звернути увагу при виборі? Для початку потрібно визначитися з розміром. Бажано, щоб килимок покривати, як мінімум 2/3 поверхні підлоги. Це зведе ризик падіння до мінімуму. Тому, спочатку варто визначитися з розміром.
 
Як ми вже говорили вище, переконайтеся в якості основи і в тому, що вона надійно кріпиться до підлоги. Ворс можна вибрати на свій розсуд. Звичайно, натуральні матеріали дуже приємні на дотик і добре убирають вологу. Але коштують, як правило, дорожче, синтетичних, і з-за підвищеної вологості досить швидко виходять з ладу.
 
Ворс з акрилу або поліпропілену володіє поруч переваг. Вони стійкі до зносу, простіше у догляді і проходять спеціальну обробку, після яких їм не страшні цвіль і грибки, недорого коштують Додаткова перевага - доступна вартість та різноманіття найнеймовірніших кольорів і забарвлень. При правильному догляді, регулярному просушуванні, вони служать кілька років.
 
На завершення залишається додати кілька слів про дизайн. Часто підбирають кольори в тон основного кольору плитки, щоб витримати стиль і створити атмосферу гармонії. Але контрастні кольори також дають дуже цікавий і несподіваний ефект. А головне - створюють гарний настрій на цілий день.
 
На вітрині нашого інтернет-магазину ви без праці підберете для своєї ванної кімнати оптимальний варіант, який буде відповідати таким важливим показниками, як співвідношення ціни і якості, а також вашому уявленню про зовнішньому вигляді і дизайні.