Послуги

 
 
Консультації по килимовим виробам. У нас у команді працюють консультанти, які вже кілька років спеціалізуються саме на цьому виді продукції та знають про їх особливості та характеристики всі. Щодня наші менеджери готові відповісти на всі Ваші запитання щодо килимових виробів. Тому наші клієнти гарантовано отримають професійну та повну консультацію щодо килимової продукції та пов'язаних із нею питань.
 
 
Примірка килимів. Ми надаємо послугу примірки килимів (так звана послуга "килим під ключ") в місті Києві та в передмісті. Це може бути у Вас вдома або ж в офісі, або в будь-якому іншому закладі. Для цього Вам необхідно вказати які моделі Вас цікавлять. І, якщо вони знаходяться на наших найближчих складських приміщеннях, то таку примірку можна організувати в найкоротші терміни, попередньо обумовивши час нашого приїзду. Ця послуга абсолютно безкоштовна за умови замовлення хочаб одного килимового виробу. Таким чином, якщо Ви вагаєтесь і не можете визначитися з вибором ця послуга саме для Вас.
 
 
Оформлення замовлення на килим. Оформити замовлення Ви можете через корзину або ж за телефоном, вказаним на нашому сайті. Онлайн замовлення через корзину передбачає собою наступну процедуру, ви вибираєте вподобане Вам килимове виріб, вказуєте форму, розмір або ширину та натискаєте клавішу "Купити". Далі покроково система буде Вам підказувати які необхідно вжити дії. Також є дуже зручний спосіб "Купити в один клік", де Ви вказуєте лише контактний телефон та розмір обраного килима. І через декілька хвилин наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердженя замовлення та отримання детальної інформації.
 
 
Послуга оверлока килимових виробів. Наш інтернет магазин здійснює БЕЗКОШТОВНИЙ оверлок килимових доріжок довжиною від 3м, придбаних в нашому інтернет магазині. Оверлок виробів, які вирізаються за Вашими індивідуальними кресленнями, або ж оверлок ковроліну будь-якої довжини та доріжок (довжиною до 3 м) оплачується додатково. Вартість оверлока становить 20 грн за метр погонний.
 
 
Послуга укладання ковроліну. Наш інтернет магазин килимів Килимове місто пропонує таку продукцію як ковролін та килимові доріжки. Дуже часто ці вироби потребують спеціальної підрізки та укладки, яку можуть здійснити наші майстри. Замовити укладку Ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером за вказаними на нашому сайті телефонами.