Приліжкові килимки

Приліжкові килимки

Що потрібно знати про прікроватних килимках, щоб спальня була максимально затишній?

 

 
Спальня - кімната, якої повинен притаманний особливий затишок. У ній все повинно бути ідеально, адже це місце відпочинку. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Тому підбирати елементи для інтер'єру спальні потрібно особливо обережно. Один із завершальних елементів в спальній кімнаті - це приліжковий килимок .
Розглянемо основні його переваги:
  • естетика зовнішнього вигляду;
  • підвищення затишку спальні;
  • участь в зонуванні території;
  • позначення спального місця;
  • прекрасне доповнення до підлогового покриття;
  • широкий асортимент в магазинах дозволяє знайти ідеальну модель;
  • легкий догляд за виробом.
 

Як вибрати приліжковий килимок?

 

Любителі феншуя найчастіше віддають перевагу коврикам круглої форми. Існує думка, що круглі елементи в інтер'єрі працюють на зміцнення сімейних уз. Квадратні або прямокутні килими відмінно впишуться в спальню, якої характерна строгість. Для додання додаткового затишку ідеально підійдуть пухнасті килими з довгим ворсом. У світлу спальну кімнату вдало впишуться килимки молочного кольору з ненав'язливим квітковим принтом. Однотонні моделі все частіше вибирають любителі стилю хай-тек. При виборі прикроватного килимка важливо звернути особливу увагу на його практичність. Варто віддати перевагу моделі, що має просочення, що захищає виріб від вологості, цвілі і комах.

 
Від матеріалу вироби теж залежать багато показників.
  • Шерсть - найпопулярніший матеріал для прикроватного килимка. Вони теплі і приємні на дотик. Єдиний мінус - відносно висока вартість.
  • Натуральна бавовна - є екологічним і якісними матеріалом. Але, як не дивно, у натуральності є недолік - недовгий термін служби.
  • Акрил незважаючи на те, що вважається синтетичним матеріалом, набув широкого поширення завдяки своїй довговічності і доступною ціною.
  • Нейлон і поліестер характеризується високою якістю і м'якою текстурою.
  • Віскоза - матеріал має високу якість. Йому притаманна відмінна ізносостойкость.Еще одним приємним бонусом віскози є доступна ціна.
 
Купити килим з таких матеріалів сьогодні не складе труднощів. У реальних магазинах і в інтернеті представлений величезний асортимент таких виробів.

 

Як доглядати за приліжкові килимком?

 

Щоб приліжковий килимок довгий час радував око і не втрачав свого гідного зовнішнього вигляду, необхідно ознайомитися з правилами по догляду за виробом.
Як доглядати за килимком, залежить від матеріалу, розмірів і фактури моделі. Наприклад, килимки, що нагадують рогожу, можна витрушувати, вихлапивать і прати в машинці на делікатній пранні.
Ворсові килимки з невисоким ворсом прати суворо забороняється, їх треба чистити за допомогою пилососа. Догляд за килимами може бути як вологим, так і сухим. Виробники рекомендують використовувати для чищення спеціальні засоби. Крім очищення, препарати мають ще й захисну функцію. Вони захищають виріб від подальшого скупчення пилу і розмноження комах. Що стосується килимків, що мають довгий ворс, тут все дещо складніше. Такі вироби є досить примхливими. Прати високий ворс протипоказано. Більш того, щоб виріб прослужило як можна довше, необхідно забезпечити захист від ультрафіолету. Територіально "довгошерсте" приліжковий килимок повинен знаходитися там, куди не потрапляють прямі сонячні промені.