Виставковий ковролін

2.00

63 грн/м2

69311
2.00

66 грн/м2

72275
2.00

66 грн/м2

72971
2.00

202 грн/м2

71861
2.00
4.00

224 грн/м2

72266

Виставковий ковролін

Виставковий ковролін – це матеріал для покриття всієї поверхні підлоги. На відміну від килимів він не має форми, а продається метражем. В його основі - дрібний, непомітний повторюваний малюнок. Коврилин кріпиться цвяхами до підлоги. Його часто використовують для покриття сходових східців. Ковролін завоював популярність завдяки своїй практичності. Він легко чиститься і не вимагає надскладного догляду. Ковролінового покриття можна зустріти як на офіційних заходах, так і у величезних приміщеннях для презентації. Інтернет-магазин «Килимове місто» пропонує до вибору клієнтів та відвідувачів сайту широкий асортимент виставкових ковролінів різних відтінків, розмірів і індивідуальних характеристик. Велика частина товару на сайті поставлено зі Словенії. В її основі - поліпропілен. Підлогові покриття з поліпропілену з маленькими стібками, як в магазині, служать дуже довго, стійкі до зносу, відмінно підходять для використання в будь-яких приміщеннях, мають хорошу пропускну здатність. Крім того, на виставках, презентаціях, аукціонах, у величезних залах просто необхідно, щоб будь-який сторонній звук не порушував тиші. Виставкові ковроліни володіють прекрасною звукоізоляцією, і гарантують тихе переміщення. Моделі, представлені на сайті, об'єднані в колекції.
 
Як правило, з однієї серії ви можете вибрати ковролін з підходящою для вас розфарбуванням. Крім того, в таких товарах з точністю збігається візерунок, відстань між стібками. Відрізняється тільки колір. Кожен приклад ковроліну на сайті має характеристику: вага, країна-виробник, висота ворсу, матеріал, товщина, стиль, назву серії. При введенні в спеціальне вікно потрібних вам розмірів (ширини і довжини), буде відбуватися автоматичний підрахунок вартості, що дуже зручно у використанні. Нагадаємо, що ціна вказана за один метр квадратний «Килимове місто» пропонує клієнтам величезний вибір відтінків. На сайті представлена вся гама кольорів: різновиди червоного, синього, коричневого, сірого, зеленого забарвлення. Ковролін безпечний для здоров'я, всі існуючі міфи з приводу його здатність провокувати астму або алергію не відповідають дійсності. Цвіль і грибок можуть оселитися на ковроліні тільки в тому випадку, коли він знаходиться в приміщенні з різко підвищеною вологістю. Втім, будь-яке інше покриття або навіть меблі у таких умовах схильна до ризику стати збудником небажаних хвороб.
 
Основна перевага ковроліна для виставки – це його універсальність. Однотонне забарвлення відмінно підходить в будь-який інтер'єр. Не потрібно, як у випадку з килимами, довго підбирати візерунок, щоб все гармонійно злилось в дизайні приміщення. Ковролінове покриття зрадить кімнаті більшого розміру, а також підкреслить її просту лаконічну характеристику - «просто і зі смаком». Прекрасним варіантом для того, щоб виділити певну частину приміщення стане гра кольору, коли прийнятно поєднувати кілька відтінків Ми пропонуємо зручні умови доставки та спосіб оплати. Замовлення можна зробити по телефону, так і на нашому сайті. Менеджери компанії швидко зв'яжуться з вами та нададуть необхідну інформацію.