Килимове покриття (ковролін)

Найчастіше для того, щоб застелити будь-яке приміщення ми використовуємо якісне і ноское покриття - ковролін для дому. Ковролін для дому можна побачити у вигляді рулону матеріалу. До того ж, на ньому зображений дрібний закінчений малюнок, який через певні інтервали повторюється. Раніше придбати ковролін для дому доставило б багато труднощів, адже подібні товари в основному купували тільки під замовлення. та ще й до всього іншого розміри килимових покриттів для дому були стандартні. На щастя, нинішні високі технології почали задовольняти потреби всіх покупців, і все це завдяки фабричного виробництва. Не лише придбання, а й укладання купленого ковроліну стала простіше: з'явилися спеціальні кріплення, які дуже просто використовувати, щоб закріпити ковролін. Якщо ви вирішили змінити його "місце проживання" просто відчепіть ці кріплення, перенесіть на потрібне місце і знову використовуйте кріплення.

Наш інтернет магазин має у своєму арсеналі такі види ковроліну:

Можна з відповідальністю заявити, що сучасність і дизайн - дуже взаємопов'язані поняття, і створити затишок і комфорт будинку без урахування сучасних тенденцій буде не можливо. Ковролін - це відображення сучасності, почуття смаку і комфорту в будинку. Але, адже ми хочемо, щоб гроші були витрачені не даремно? Тому, щоб ковролін нам служив довго, нам необхідно знати основні правила його використання.

Ковролін для підлоги, основою якого є гума, в наш час випускається з абсолютно різних матеріалів: це можуть бути і натуральні тканини, вовна, синтетика і комплексно. Ковролін для дому має ряд переваг. Він легко очищається від бруду і різних видів забруднень, він не поширює цю грязь, а залишає всередині, і він також стійко ставиться до вогню.

Легко помітити, що ковролін, який виготовлений з синтетичного матеріалу набагато дешевше ніж той, який зроблений з матеріалів природного походження. Для того, що виготовити ковролін для дому з синтетики використовують найрізноманітніші матеріали: поліестер, нейлон, поліакріл і олефін. Найбільш поширеним використовуваним матеріалом для синтетичного ковроліну є нейлон. Килимові покриття з нейлону характеризуються хорошою "стійкою" ворсу. Плюс до всього дуже важливо, щоб не губився забарвлення ковроліну, що обіцяє нам нейлонова складова.

Покриття для підлоги з акрилу і поліестеру ще дешевше, чим вище сказані покриття з нейлону. Не дивлячись на низьку ціну, якість покриття для підлоги з поліестеру і акрилу не поступається покриття з нейлону. Такі килимові покриття для підлоги будуть служити вам від п'яти до восьми років. Це середній термін їх експлуатації. 

Хотілося б звернути Вашу увагу крім килимових покриттів з акрилу, нейлону і поліестера на ковролін для дому з олефина. Якщо у вас викликає сумніви ціна килимових покриттів з акрилу або інших матеріалів, що можете придбати ковролін для дому з олефина. Ціна досить низька, але і якість вже не таке гарне.

Ковролін для дому класифікують не тільки виходячи з типу матеріалу, але і за методом виробництва підлогових покриттів. Килимові покриття бувають:

Голкопробивна модель виготовляється способом забивання ниток в основу виробу, після чого килимове покриття укладається у другу основу. Коли виробляють ткані моделі головну роль займає метод, який дуже схожий з ткацтвом килимів. Коли виробляють тафтингові килимові покриття, тоді використовують клей, який прикріплює нитку на основі самого покриття. 

З усього сказаного можна зробити висновок, що наш інтернет-магазин задовольнить потреби будь-якого клієнта, які б примхи у нього не були. Ми представляємо вибір якісних натуральних і синтетичних килимових покриттів з різними ціновими категоріями. Ви точно щось для себе підшукайте в нашому магазині. Тим більше, що менеджери нашого магазину завжди допоможуть вам з вибором товару. Якою б якісною не була фотографія, все одно вона не зможе наочно передати всю колірну гаму і всі нюанси ковроліну для дому, як вид в живу. Виходячи їх цього, щоб вам було ще легше зробити вибір - ви можете відвідати наш магазин і своїми очима переконатися в якості і величезному асортименті наших товарів.

Не дивлячись на те, що ціни на килимові покриття мінливі, якість залишається незмінною. Ковролін в наш час дуже популярний через своїх властивостей: він носке, міцний і володіє звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями. Хоча ковролін і має ряд переваг, але в якості килимового покриття для кухні він не підійде.

Наша діяльність цілком і повністю спрямована на задоволення потреб наших клієнтів. У нас представлені абсолютно різні види килимових покриттів, так що якщо вам не сподобалося одне підлогове покриття - зайдіть в інший розділ, можливо ви знайдете там щось і для себе. Ми завжди раді вам допомогти з вибором і укладання ковроліну для дому.