Килими на стіну

1.30 x 1.80

9901 грн/м2

58903
1.25 x 1.80
1.27 x 1.77
1.54 x 2.39

11414 грн/м2

59634
3.05 x 4.27

11414 грн/м2

58905
Товар розпроданий

9901 грн/м2

58904

Килими на стіну

Килими гобелени цінуються в сучасному світі не менше ніж картини, а може навіть і більше. У всякому разі, кількість бажаючих придбати гобелени зростає. Поціновувачі мистецтва та естетики напевно можуть по достоїнству оцінити художню складову гобелен. А тим, хто не знає, нагадаємо, що гобелени – це килими на стіну без ворсу, одні з видів декоративно-прикладного мистецтва. В їх основі – малюнок із сюжетною композицією або орнамент. Перші гобелени купити хотіли ще царі і вельможі. Прикраса такого роду вважалося ознакою будинки заможних господарів. У середні століття гобелени носили назву – шпалери і тільки завдяки французу Гоббелену, який став основоположником фабрики, килими на стіну отримали свою сучасну назву.

Що стосується технічних характеристик, то процес створення гобелен – дуже об'ємний і складний. Гобелен купити можна як ручної, так і машинної роботи. Досвідчений майстер в змозі виробляти тільки до 30см 2 в день. Плетіння вимагає сталевої витримки і уважності. Не дивно, що гобелен купити досить легко, але дорого. Інтернет-магазин «Килимове місто» зібрав колекцію вишуканих виробів ручної роботи з Китаю за найкращими цінами, з урахуванням складності всієї роботи. Запам'ятовується і витончений інтер'єр кімнати можна створити, якщо купити килими на стіну. Гобелени виконують роль зв'язуючої ланки між шторами, меблевою оббивкою і стінами. Така кімната здається ще більш теплою і затишною, а ще – вишуканішим. В наявності моделі, виготовлені з шерсті і шовку. Останній матеріал також екзотичний і унікальний, як і самі гобелени, оскільки виробляється з допомогою комахи – шовкопряда. Обзавестися такими декораціями для кімнати – мрія кожного, адже гобелени, зроблені вручну деяким тиражем, все одно будуть трохи відрізнятися, а значить у їх власника на руках – ексклюзив. Справа в тому, що майстер при плетінні додає в кожен примірник родзинку, робить килими на стіну дещо іншими.

На сайті представлений величезний вибір гобелен. Біля кожної моделі є необхідна інформація: склад, тип виробництва, країна, стиль і т. д. Покупець перед покупкою може вибрати свій розмір килима. При цьому відбудеться автопідрахунок остаточної ціни, з урахуванням змінених параметрів. Килими на стіну не вибагливі у догляді. Достатньо раз на місяць протирати їх щіткою від пилу. Раз на десять років можна проводити хімчистку. Бажано уникати прямих сонячних променів. Це все більшого гобелени не вимагають. Гобелени купити для будинку дуже просто. Не має значення, якого стилю інтер'єр у вашому приміщенні. Від класики до модерну – килими на стіну відмінно впишуться в будь-який варіант. Залишайте замовлення на сайті і наші працівники вийдуть на зв'язок з вами. Якщо у вас виникли питання – телефонуйте за номерами, зазначеними вище. Магазин пропонує вигідні умови доставки та вибір зручного способу оплати. Хочемо зазначити, що всі товари на сайті мають український сертифікат якості і безпечні для здоров'я.