Як вибрати килим по фен-шуй
Феншуй - даоська практика, таке собі напрямок, що використовується для особливої організації простору. Сенс феншуя простий - люди шукають сприятливі потоки енергії і використовують їх в своє благо. І справа не тільки в тому, як розташовані меблі в квартирі, але і в самих кольорах, відтінках меблів. І це далеко не просто так. Справа в тому, що різні кольори викликають у людей різні емоції. Виходить, що колір може визначати, як ми себе почуваємо і яке у нас настрій.
На жаль, універсального рішення немає. Все залежить цілком і повністю від розмірів і дизайну вашої кімнати.
Наприклад, якщо ви збираєтеся класти килим у вітальні, де завжди збирається велика родина, яскравий і живий килим може посприяти гарному настрою і пожвавити спілкування. В суворе, сіре приміщення з давлять стінами можна підібрати килим з глибоким, насиченим кольором, що збагатить простір, вдихне в нього життя.
Місце для килима за правилами феншуя
Вдома ми потребуємо приємних кольорах і комфортному інтер'єрі найбільше. У квартирі має бути затишно і тепло.
Додати теплоти і затишку може одна проста деталь - правильно підібраний килим. Саме килимом ми визначаємо весь інтер'єр кімнати. Неправильно підібраний килим може зруйнувати цілісність інтер'єру, він буде резонувати з іншими відтінками, різати око, а значить перебувати в кімнаті буде неприємно.
Шість основних правил феншуя по відношенню до килимів в будинку.
Перше правило - чистота. Якщо ви зважилися купити килим з довгим ворсом, то будьте готові пилососити його кілька разів в тиждень, оскільки в довгому ворсі накопичується пил, волосся і інше сміття.
Друге правило - ні в якому разі не можна класти килим на брудну підлогу. Бруд - то, що руйнує не тільки фізично, а й енергетично.
Третє. Якщо ви живете в будинку, стіни якого виходять на різні гучні місця, на зразок перехрестя, автостради або просто галасливого сусіда, сміливо вішайте килим на таку стіну. Мало того, що це банальна шумоізоляція, так ще й захист від негативної енергії.
Четверте. Якщо ви купуєте килим в маленьку кімнату, то не купуйте килим великих розмірів. Це задушить кімнату. Якщо ж приміщення велике, то килими невеликих розмірів нам не підійдуть - вони будуть непомітні і не дадуть багато енергії.
П'яте. Дуже важливий момент - посипати килим сушеної травою або сіллю перед прибиранням. Це благотворно позначиться на вібраціях, які випромінює ваш килим.
Шосте. Не економте на килимі. Краще заплатити більше, зате килим прослужить вам довше і не втратить зовнішній вигляд. Якщо продешевити, то неякісні матеріали бюджетного килима можуть бути небезпечні для здоров'я. Але якісно - не означає супер дорого. Крім того, ви можете купити килим зі знижкою .
Якого кольору вибрати килим
За феншуй, кожен колір має своє значення і несе різну енергію. Також килими різних кольорів потрібно класти в різні частини квартири. Давайте пройдемося по основним:
➤ білий. За феншуй білий колір - це невинність і чистота. Саме відповідне місце для нього - вітальня або офіс. Чому офіс? Білий колір впливає на плідну роботу у творчій і розумової сфері.
➤ синій. Це, звичайно ж, вода. Синій колір розслабляє. Килими синіх відтінків відмінно підходять для ванн.
➤ зелений. Килими зеленого кольору несуть енергію натхнення і знімають поганий настрій.
➤ фіолетовий. Фіолетові килими несуть енергію сили, влади і багатства.
➤ червоний. Червоний колір дуже яскравий, резонуючий і не завжди вписується в інтер'єр.
➤ чорний. Теж досить неоднозначний колір, хоч і несе в собі енергію впевненості.
Вибирайте той килим, який вам подобається. Якщо ви не задоволені вашою покупкою, то і сприятливих впливів феншуя, швидше за все, не буде.