Натуральне хутро овчини – це застава тепла і комфорту!

Натуральне хутро овчини – це застава тепла і комфорту!

Натуральне хутро овчини – це застава тепла і комфорту!

Саме шкури стали першим прикрасою житла нашими предками. Так само і по цей день шкури є одним із засобів використання для декорування приміщення, так як це стильно і практично для будь-якого інтер'єру. На дотик шкури еластичні, м'які і тонкі з переливаються блиском.


Шкури з 100% овчини - благородний і натуральний матеріал, який призначений зігрівати Вас в холодну пору. Такий виріб порадує око не тільки гостя, а й самих господарів. Овеча шкура не тільки тепла, але і зносостійка, не линяє навіть при тривалому щоденному використанні, а так само головним плюсом є відсутність стійкого не приємного запаху. Шкура з овчини дуже корисна для здоров'я, варто лише ввечері 5-10 хвилин полежати на шкурі і втоми як не бувати!Овчина не викликає і навіть попереджає алергічні захворювання. Навіть більше, саме овечі шкури рекомендують людям, страждаючим алергічними захворюваннями. А так само вона покращує кровообіг. Шкура вівці може служити Вам килимок приліжковий в спальні, накидкою на диван або стілець, килимком в дитячу або ж накидкою на сидіння в автомобіль.


Як же доглядати за овечою шкурою? Дуже просто! Її необхідно струснути кілька разів для позбавлення від бруду, пилу, частинок сміття або волосся. Шерсть потрібно розчісувати жорстким гребінцем або щіткою для домашніх вихованців. При сильному забрудненні, шкуру можна випрати, але тільки не в гарячій воді! Це може призвести до неминучого розчарування. Прання може бути як ручне, так і машинне. При ручному пранні можна використовувати спеціальний миючий засіб для вовни або м'яке рідкий миючий засіб. Вода - не більше 30 °C. Ні в комі разі не можна використовувати відбілюючі порошки,які містять хлор. Замочіть шкуру/килимок на 20-30 хвилин, іноді повертаючи. Полоскати необхідно до повного видалення миючого. На рахунок машинного прання - використовуйте режим «шерсть» або «делікатні тканини», температура води 30°C. При завантаженні в пральну машину, овечу шкуру краще помістити в спеціальний пральний мішок.
Наш інтернет-магазин пропонує тільки якісні вироби зі шкур. Вони в обов'язковому порядку обробляються з урахуванням всіх міжнародних норм і технологій - це гарантія довговічності виробів.


Якщо Ви вирішили придбати овечу шкуру в нашому магазині "Килимове місто", то Ви можете не сумніватися в якості пропонованих шкур і заслуженої репутації постачальника.