Килимок для улюблених п'яточок

Килимок для улюблених п'яточок

Килимок для улюблених п'яточок

Як вибрати килим в дитячу

Килим в дитячу кімнату - важливе і відповідальне придбання для батьків. Адже всі хочуть тільки найкраще для свого чада. Вибирати килим самим або порадитися з малюком? Адже він теж вважає себе дорослим і може приймати рішення, до того ж це привчає його до самостійності. Психологами доведено, що правильно підібрані кольори благотворно впливають на дитячий розум і психіку і, звичайно ж, на настрій дитинку.
 
З якого матеріалу краще вибрати килим в дитячу? Звичайно з натурального - скажете ви! Такими матеріалами вважаються шерсть, бавовна і віскоза. Подібні килими є прикрасою інтер'єру, але в чистому вигляді їх використовувати не рекомендується - висока ймовірність алергічних реакцій, та й чистити їх складно. Найбільш поширені килими зі змішаних матеріалів - шовк з поліестером, наприклад, і інші комбінації штучних і натуральних матеріалів. Не потрібно боятися синтетичних волокон - вони вважаються екологічно нейтральними і не мають негативного впливу на дитину. У килимів з акрилу свої переваги - їх ворс м'якше вовни, а фарби соковиті і яскраві, що не може ні сподобається дитинчаті. Малюк проводить дуже багато часу, граючи на килимі. Йому повинно бути тепло і затишно на ньому.
 
Який малюнок вибрати? А тут вже точно варто порадитися з маленьким цінителем прекрасного. Це буде його улюблений герой з мультика або сценка з нього, а може, просто буде зображено його улюблена тварина, він буде із задоволенням катати машинки або грати в ляльки на килимі з малюнком «ігрове поле». Останній варіант є з м'якого поліестеру, відчуття від якого точно сподобаються діткам.
 
Дитячий ковролін - а чи існує такий? Ми звикли бачити ковролін в залах світських приміщень і офісних будівлях. Чим же відрізняється дитячий ковролін і в чому його переваги:
- він теплий, не потрібно переживати, що килим займає всього 40% кімнати і дитина буде періодично сидіти на голій підлозі;
- не викликає алергічних реакцій;
- за ним легко доглядати. Діти постійно щось випускають з рук і проливають на підлогу. За рахунок того, що ворс у ковроліну роблять невисоким - він легко чиститься, але ж це потрібно робити регулярно;
- ковролін для дитячих кімнат відрізняється від звичайного, на ньому зображені яскраві і барвисті картинки або візерунки. Хлопчики люблять ганяти машинки по намальованих дорогах і представляти себе супергероями разом із зображеннями на килимі, а дівчатка оцінять яскравих тварин, квіти і улюблених персонажів;
- чи знаєте ви, що ковролін для дитячої кімнати тепліше, ніж звичайний? Так виробники піклуються про ваших діток, щоб ті не застудилися і не захворіли. Досягається це завдяки додатковому текстильному кулі повсті із зворотного боку ковроліну;
- ковролін в дитячу кімнату стійкий до стирання і не вигоряє з часом;
- не мне, не ковзає і не бгають на підлозі, що запобігає ймовірність травм при спробах встати і ходьбі.
 
Також можна підібрати дитячу килимову доріжку, перевагою якої є рівень щільності (п'ятсот тисяч вузлів на один квадратний метр), а значить це запорука міцності і довговічності. Ну що ж, ви не думали, що вибрати килимок в дитячу може бути таким нелегким, але, одночасно, приємним процесом. Деякі дітки швидко ростуть і розвиваються і стають принциповими в питанні інтер'єру своєї кімнати. Що простіше поміняти - шпалери або килим? Звичайно килим! Дитина росте, його інтереси змінюються: якщо вчора йому був цікавий мультик про Смішариків, то сьогодні він захоплюється життям тварин - читає книги, розглядає картинки і хотів би бачити їх у себе в кімнаті.
 
Дитячий килимок - незамінна річ для безпечного і ефективного поліпшення рухової активності дитини. Це його індивідуальне ігровий простір, його особливий світ, в який він з головою поринає кожен день. Правильно підібраний килим, який полюбився малюкові стане його надійним другом і кожен раз буде переносити його в світ фантазій і казки.