Килими з акрилу - нове покоління килимів!

Килими з акрилу - нове покоління килимів!

Килими з акрилу - нове покоління килимів!

Акрил – це відносно новий матеріал у виробництві килимів. Якщо порівнювати з історією вовни і шовком, то історія акрилу не так відома. Але, тим не менш, він вже встиг завоювати певну популярність серед майстрів килимарства та споживачів результатів їх праці. Що цікаво, акрил крім цього, пульзуется попытом і в дргуих галузях промисловості. Наприклад у виробництві тканин, обробці інтер'єру і будівництві. Акрил дуже схожий на шерсть за зовнішнім і тактильним даними. Недарма його ще називають "штучною шерстю".
Одним з новітніх представників акрилу - колекція Aden. У цій колекції представлені килими вищої якості! Килими, які створять в Вашому домі атмомферу затишку і домашего вогнища. Килими Aden характиризируются стійкістю до скочування, високою міцністю і легким забарвленням, що дозволяє урізноманітнити колірну гаму килимових виробів. Крім того, килими Aden мало схильні до вицвітання, тобто колір килима не втратить свій колір і ще довго радуватиме своїм первісним виглядом! Ще одна перевага килимів Aden - маса на порядок менше вовняних, що робить їх простіше в експлуатації. Так само колекція Aden і акрилові вироби в цілому, мають пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями. Це означає, що у ворсі акрилу не заведуться шкідливі мікроорганізми. Висока прохідність по килиму з акрилу не завдасть формі його ворсу істотну шкоду, бо як акриловий ворс має гофровану структуру і тому погано піддається деформації. "Грунтом" для акрилових килимів Aden лужіт джут або бавовна. У свою чергу джут характиризируется натуральним волокном рослинного походження, вироблене з рослини з такою ж назвою. Ці основи мають міцнісними характеристиками, невипадково з них виробляють мішки і канати.
Дізнатися більше про колекцію акрилових виробів Aden Ви можете в нашому інтернет-магазині "Килимове місто". Ми з радістю підберемо для Вас найкращий килим, який наповнить Ваш будинок теплом, затишком і домшним комфортом.