Дитячий ковролін: Всі за і проти

Дитячий ковролін: Всі за і проти

Дитячий ковролін: Всі за і проти

Всі ми знаємо, що маленькі дітки основну частину свого часу проводять на підлозі. Саме тому більшість батьків, дуже ретельно підходять до вибору килимового покриття. Виріб для дитячої кімнати повинна мати м'яку і теплу поверхню, не викликати алергії і найважливіше, бути повністю екологічно чистим і безпечним для здоров'я малюка. Всіма цими функціями володіє дитячий ковролін
 
Віддаючи перевагу дитячому підлогового покриття, ви не помилитеся. Адже сучасні виробники випускають вироби, враховуючи всі особливості дитячого поведінки, їх розвитку та інтересів. Ви можете бути впевнені в тому, що, граючись на такому ковроліні, ваша дитина буде відчувати себе комфортно і в безпеці. 
 
Виробники піклуються про ваших малюків, тому проводять ковролін для дитячої кімнати більш теплим, ніж інші килимові покриття. При в'язці такого ковроліну з нижньої сторони додається додатковий шар повсті. Це надає виробу м'якість і пухнастість. Стандартний ковролін для дітей має невеликий ворс, що істотно полегшує його збирання. Якщо ваше чадо щось рассыпет або проллє, ви без праці очистіть покриття за допомогою пилососа або мийного засобу. 
 
Ковролін для дитячої кімнати оформляють, враховуючи всі вікові особливості вашого малюка. Для того, щоб розвивати уяву вашої дитини, на покриття наносять яскраві малюнки, героїв мультфільмів і казкових персонажів. 
 

Дитячий ковролін з натурального та штучного волокна. Всі за і проти 

 
Килимове покриття для дитячої кімнати виготовляють з 2 видів сировини: натурального та штучного. Звичайно, більшість споживачів віддають перевагу виробам з натуральних волокон. Вони більш екологічні, але в теж час абсолютно не підходять для дітей з алергією. Тому, якщо у вашого малюка є алергія на шерсть або інший натуральний матеріал, рекомендуємо звернути свою увагу на ковролін для дитячої кімнати з синтетичного матеріалу. 
 
До того ж вироби з синтетичної сировини володіють і іншими перевагами. Вони не статичні, вогнетривкі та менш прані під час експлуатації. У свою чергу покриття з натурального ворсу схильні до гниття, утворення молі і цвілі. Але, як правило, вони більш якісні і довговічні. Тому, якщо ви все ж хочете купити ковролін дитячий з натурального волокна, вам доведеться купувати виріб, яке оброблялося спеціальними речовинами. Хімічна обробка допомагає виробу справлятися з статичністю і перешкоджає появі молі. Не переживайте, всі ці речовини проходять ретельні перевірки і повністю нешкідливі. 
 
Ще одним істотним розходженням між покриттями з різних матеріалів, є їх вартість. Якщо ви вирішите придбати дитячий ковролін в Києві, то ви відразу ж зрозумієте, що ціна на вироби з натуральних матеріалів істотно вище, ніж на аналоги з синтетики. 
 
Яке ж остаточно приймати рішення і виробу з якого матеріалу віддати свою перевагу, вирішувати тільки вам. Головне пам'ятайте, що дитячий ковролін повинен бути повністю екологічним і безпечним.