Переваги безворсового ковроліну

Переваги безворсового ковроліну

Переваги безворсового ковроліну

Стикаючись з оформленням громадського приміщення, багато декораторів задаються питанням, що ж робити з підлоговим покриттям? Адже багато килимові полотна мають дуже малу зносостійкість і незабаром втрачають свій первозданний вигляд. Але вихід є – ковролін без ворсу. Вперше з'явившись на ринку продажу килимових покриттів, вироби дуже швидко завоювали свою популярність. Адже вони ідеально підходять для расстилки в місцях з великим скупченням людей. 
 
Безворсовий ковролін проводиться як з натурального, так і з синтетичної сировини. Найбільш використовуваними при виготовленні ковроліну є такі натуральні матеріали: очерет, льон, бавовна і сизаль. Останнім часом дуже часто практикується використання натуральних волокон з додаванням синтетичних. Такий підхід дозволяє досягти більшої міцності виробу. Збільшивши його термін експлуатації в рази. 
 
Вам не складе труднощів знайти виріб в будь-якому оформленні. Вони випускаються у великій різноманітності колірних відтінків, тому завжди знайдеться те покриття, яке буде чудово поєднуватися з вашим інтер'єром. 
 
При виборі ідеального ковроліну без ворсу, звертайте увагу не тільки на його колір і дизайн, але також і на матеріал, з якого було виконано вироби, та його основні характеристики.

Переваги безворсового ковроліну

До основних переваг, якими володіє ковролін без ворсу, можна віднести такі:
  • Висока зносостійкість. Вироби, в яких відсутня ворс, довго не піддаються стирання. На їх поверхні ніколи не з'являються залисини. 
  • Вогнетривкість. Безворсовий килим погано горить і мало сприйнятливий до спалахів. Вироби чудово підійдуть для розміщення на підлогах з підігрівом, поблизу камінів і на кухні. 
  • Стійкість до впливу сонячних променів. Ковролін такого виду практично не вигоряє на сонці. Його колір буде радувати вас яскравістю і насиченістю багато років.
  • Звукоізоляційна здатність.
  • Невибагливість в догляді. Ковролін безворсовий чудово чистяться і не вимагає особливого догляду. Виріб має гарну здатність протистояти вологості, тому розлитий на покриття напій ніколи не проникне всередину волокна. Ковролін можна очищати за допомогою стандартної щітки або пилососа. При необхідності прання вироби, ви можете скористатися спеціальними хімічними речовинами для очищення безворсового ковроліну.
  • Невисока вартість. Підлогові безворсові покриття мають досить доступну ціну. Вона варіюється для різних видів виробу, завдяки чому ви завжди можете придбати ковролін у відповідності зі своїми фінансовими можливостями.