Барвисті дитячі килими - запорука гарного настрою в дитячій

Барвисті дитячі килими - запорука гарного настрою в дитячій

Барвисті дитячі килими - запорука гарного настрою в дитячій

При декоруванні дитячої кімнати у більшості батьків виникає питання, чи варто стелити дитячі килими? Відповідь однозначна – звичайно варто. Адже добре підібране килимовий виріб здатне не тільки надати дитячої теплоти і затишку, але і забезпечити її додатковим теплом і звукоізоляцією. І, якщо до шести-семи місяців дитячий килимок для дитинки не є найважливішим елементом приміщення, то з моменту, як тільки малюк починає повзати, наявність килимового покриття просто необхідно. Адже повзати і ходити по м'якому теплому килиму набагато корисніше, ніж по холодному гладкому ламінату або паркету. Більше того, у разі падінь, які неминучі під час навчання ходьбі, м'яка ворсиста текстура килима захистів вашого малюка від пошкоджень.

На що варто звернути увагу при виборі килима для дитячої кімнати

Вибираючи килим в інтернет-магазині "Килимове місто" дуже важливо уважно вивчити їх склад. Різні матеріали мають різну структуру і характеристики. Сьогодні на ринку килимової продукції широко представлені два типи виробів. Це килими з натуральних матеріалів і килими «Синтетика». Вирішуючи, якого дитячого килиму віддати перевагу, зверніть увагу на такі характеристики:

1.Екологічність та безпечність сировини, використовуваного при в'язці килима. Безумовно, найкращими характеристиками володіють вироби з натуральних матеріалів. Вони виготовляються з природної сировини і повністю безпечні для вашого чада. Однак, перед покупкою вироби з вовни, обов'язково перевірте, чи немає у дитя на неї алергії. Якщо є, то вам підійдуть дитячі килимки з синтетичних волокон.

2.Практичність у використанні і легкість чищення поверхні виробу. З цієї точки зору більш вигідно купувати килимову продукцію з штучних матеріалів. Сучасні інноваційні технології виробництва дозволяють виготовляти килимові вироби з високими експлуатаційними характеристиками. Такі підлогові покриття протистоять забрудненню, легко чистяться і стираються.

3.Комфорт і безпека. Вивчаючи матеріал, з якого пов'язаний килим, поцікавтеся, якої висоти ворс, чи є він, чи володіє достатньою м'якістю. Більшу частину свого дитинства діти проводять на підлозі. Подбайте про те, щоб дозвілля вашого малюка було наповнене затишком і турботою.

4.Вартість килимового покриття. Зазвичай, чим вище якість килима, тим більше його вартість, тому не варто економити при виборі виробу. Але завжди враховуйте той факт, що рано чи пізно ваша дитина подорослішає, а значить, дитяче підлогове покриття стане незатребуваним. Не варто сильно переплачувати, а потім використовувати такий килим все життя, шкодуючи витрачені кошти.

5.Колір і дизайн. Килим в дитячу повинен ідеально підходити під інтер'єр і загальну атмосферу кімнати вашої дитини. Він повинен подобається малюкові і викликати у нього інтерес.

  •